سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک


14

افتتاح جشنواره ملی کاریکاتور شهر+ من

افتتاح جشنواره ملی کاریکاتور  شهر+ من
افتتاح جشنواره ملی کاریکاتور  شهر+ من
جشنواره ملی کاریکاتور" شهر+ من " هم زمان با جشنواره عکس "من و شهر - زشت و زیبا " سه شنبه 14 مهرماه با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی، شهردار، تنی چند از مدیران شهرداری و جمعی از شرکت کنندگان جشنواره با هدف ارتباط دوسویه هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت ها و بسترسازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی در فرهنگسرای شهر برگزار شد.
اولین جشنواره ملی کاریکاتور در شش محور ایمنی و آتش نشانی، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت پسماند، حفظ و نگهداری فضای سبز، منظر شهری و شهرنشینی و بخش ویژه با عنوان پرداخت عوارض سالیانه شهرداری در حال برگزاری است.کلیه آثار ارسالی نمی بایست در جشنواره های دیگر برگزیده یا پیش از این چاپ شده باشند و حداکثر آثار ارسالی برای هر شرکت کننده پنج اثر می باشد.آثار راه یافته به جشنواره در یک مجموعه کتاب چاپ خواهد شد.
در جشنواره عکس "من و شهر - زشت و زیبا" 441 اثر  از 55 عکاس در زمان مقرر، جهت داوری به هیات داوران متشکل از دکتر محمد ستاری، افشین شاهرودی و علیرضا کریمی سارمی، معرفی شده که  پس از بررسی و تبادل نظر در نهایت نفرات برگزیده مشخص و تعداد 31 اثر به نمایشگاه راه یافته است .
 این جشنواره در پنج محور شامل ایمنی و آتش نشانی، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت پسماند، فضای سبز، منظر شهری و شهرنشینی کار خود را دنبال می کند.
لازم به ذکر است نمایشگاه آثار برگزیده از 14 لغایت 20 مهر ماه و اختتامیه و اهداء جوایز برگزیدگان این جشنواره در تاریخ 20 مهر ماه در فرهنگسرای شهر برگزار خواهد شد
امتیازات:: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1248)
کد خبر: 5503